Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Portal news
Regrutiranje!? EmptyPet Avg 20, 2010 4:20 pm od Nessaja
Za vise informacija kliknite na linkove ispod:

Pravila servera i Admini

Prijavite chitere

Zakazivanje war-a

Obavestenja

Pravila za prijavu u klan/Rules for application

[ Kompletna lektura ]
Komentari: 0
April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
KalendarKalendar
Flag Counter
free counters
Good Guys Crew TS3 room
Regrutiranje!? No3FZ
Anticheat peticija
Regrutiranje!? 160x105
Facebook widget
Socialni obeležak stranice
Socialni obeležak stranice reddit      

Zadržite i delite adresu Good Guys Crew na vaš sajt social bookmarking-a

Zadržite i delite adresu na vaš sajt social bookmarking-a

 

 Regrutiranje!?

Ići dole 
+3
Dr.Green
Nessaja
SmRaD
7 posters
AutorPoruka
SmRaD
Brigadier General
SmRaD


Broj poruka : 196
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 37
Lokacija(Grad) : Dubrovnik

Regrutiranje!? Empty
PočaljiNaslov: Regrutiranje!?   Regrutiranje!? EmptyPet Sep 03, 2010 12:26 pm

Iskreno ja mislim da ne bi trebali vise regrutirati i ja mislim da nas ima sasvim dovoljno za sada... lijepa se ekipica skupila znamo se svi i ima nas preko 10 to je za sad ja mislim dovoljno..to je moje misljenje pa bih molio vas da mi recete sto mislite o tome ... hvala Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Nessaja
Admin
Nessaja


Broj poruka : 206
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 40
Lokacija(Grad) : Beograd,Srbija

Regrutiranje!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Regrutiranje!?   Regrutiranje!? EmptyPet Sep 03, 2010 12:33 pm

I ja sam za to da se regrutiranje privodi kraju za sad,mada mislim da bi bilo lepo da GGr popunimo sa još 2 igrača,da nas ima T1 5,T2 5 i GGr5.Kad dobiju pun tag eto postali bi i tim.Nemam još nekog koga vidim kao novog regruta jer onaj Ecko je otpao,a Mussic mi je nekako neaktivan..Nema ga nigde..
Nazad na vrh Ići dole
SmRaD
Brigadier General
SmRaD


Broj poruka : 196
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 37
Lokacija(Grad) : Dubrovnik

Regrutiranje!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Regrutiranje!?   Regrutiranje!? EmptyPet Sep 03, 2010 12:36 pm

Nessaja ::
I ja sam za to da se regrutiranje privodi kraju za sad,mada mislim da bi bilo lepo da GGr popunimo sa još 2 igrača,da nas ima T1 5,T2 5 i GGr5.Kad dobiju pun tag eto postali bi i tim.Nemam još nekog koga vidim kao novog regruta jer onaj Ecko je otpao,a Mussic mi ne nekako neaktivan..Nema ga nigde..

da oba dvojica su mislili tek tako uci u klan odmah al ne ide to tako....
iskreno ne treba nam vise regruta neka se ovi dokazu i to su nam ja mislim taman 3 lijepe zamjene u nekom hitnom slucaju ...
samo nisam bio jucer doma bio sam na putu pa se nadam da su GGr-ovci uzeli headset... jer mi ta neodgovornost malo pomalo pocinje dizati zivce... Sad Sad Mad Mad
Nazad na vrh Ići dole
Dr.Green
Sergeant Major
Dr.Green


Broj poruka : 62
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 43
Lokacija(Grad) : Dugo Selo/Zagreb

Regrutiranje!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Regrutiranje!?   Regrutiranje!? EmptyPet Sep 03, 2010 12:41 pm

a nemora to sad odma ima vremena kad se naleti na nekog dobrog igraca i da je zainteresovan onda mozemo razmotrit dal da ga primimo il ne
Nazad na vrh Ići dole
weed
Captain
weed


Broj poruka : 84
Datum upisa : 17.08.2010
Godina : 39

Regrutiranje!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Regrutiranje!?   Regrutiranje!? EmptyPet Sep 03, 2010 7:03 pm

pa iskreno ja se slazem s Nessajom da bude 5 GGr, ali da napravimo to kako je Zogu rekao kad neko naleti ko ce biti aktivan na serveru i forumu i bude ispostovo nasa pravila servera njega cemo regrutat netrebamo zuriti, i to sto ti kazes za headset u pravu si slazem se s tobom vidim da su neki aktivni na serveru a neki ne ali da se samo zna sve to utjece koliko ce biti u GGr-u i dali ce uci u GGC zato GGr decki procitajte pravila jos jednom i molim vas da ih shvatite OZBILJNO....
Nazad na vrh Ići dole
Steroid
Sergeant
Steroid


Broj poruka : 41
Datum upisa : 17.08.2010

Regrutiranje!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Regrutiranje!?   Regrutiranje!? EmptyPet Sep 03, 2010 8:15 pm

e vidite ovako ja se trudim da budem sto aktivniji i na serveru a i na sajtu redovno pratim sva desavanja..e sto se tice servera u poslednjih par dana nisam aktivan zato sto mi se pokvarilo napajanje na kompu Mad Mad tako da mi se komp gasi iznenada u toku igre...pitajte pinkyja ..dok smo igrali na serveru nas 2 odjednom mi se bio ugasio komp Evil or Very Mad a sto se tice headseta nabavicu samo prvo da popravim komp Smile
bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
Filter160
Captain
Filter160


Broj poruka : 86
Datum upisa : 17.08.2010
Godina : 39
Lokacija(Grad) : Dugo Selo(Zagreb)

Regrutiranje!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Regrutiranje!?   Regrutiranje!? EmptyPet Sep 03, 2010 9:19 pm

slažem se sa svima....to je to od regrutiranja ova dvojica kad se dokažu treba napravit laganu pauzu jer će nas bit ko kineza....... Suspect
Nazad na vrh Ići dole
weed
Captain
weed


Broj poruka : 84
Datum upisa : 17.08.2010
Godina : 39

Regrutiranje!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Regrutiranje!?   Regrutiranje!? EmptyPet Sep 03, 2010 9:30 pm

ok stereoid razumijem to da se desi da ode nesto na kompu ali mi to neznamo, zato imamo forum da uvijek nekako kontaktiramo kao sto smo rekli mi funkcioniramo na osnovi komunikacije tj. druzenja jbga tako smo nauceni Very Happy Very Happy , takva smo ekipa cheers cheers svi se znamo i zeljeli bi i vas upoznati Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Nessaja
Admin
Nessaja


Broj poruka : 206
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 40
Lokacija(Grad) : Beograd,Srbija

Regrutiranje!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Regrutiranje!?   Regrutiranje!? EmptySub Sep 04, 2010 9:27 pm

Danas je komunikacija u qrtzu...XF rikno... lol!
Nazad na vrh Ići dole
maddog
Corporal
maddog


Broj poruka : 33
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija(Grad) : Novi Sad

Regrutiranje!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Regrutiranje!?   Regrutiranje!? EmptySub Sep 04, 2010 10:21 pm

Pozdrav svima, hteo bih da vam se svima izvinim za nejavljanje ili nepojavljivanje ovih dana, naime klinac mi je bolestan pa se to malko zakomplikovalo tako da ne znam kad cu moci da nadjem malo vremena za zezanje, al u svakom slucajunadam se da ne zamerate i da cemo uskoro malko da se pucamo. Jos jedanput veliki pozdrav i svako dobro svima!!! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Nessaja
Admin
Nessaja


Broj poruka : 206
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 40
Lokacija(Grad) : Beograd,Srbija

Regrutiranje!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Regrutiranje!?   Regrutiranje!? EmptySub Sep 04, 2010 10:45 pm

Maddog sve ok,ali javljajte se na forum da znamo na koga možemo da računamo i kad....Jbg za to i forum služi a potrebno je potrošiti par minuta...
Nazad na vrh Ići dole
SmRaD
Brigadier General
SmRaD


Broj poruka : 196
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 37
Lokacija(Grad) : Dubrovnik

Regrutiranje!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Regrutiranje!?   Regrutiranje!? EmptyNed Sep 05, 2010 2:52 pm

Nessaja ::
Maddog sve ok,ali javljajte se na forum da znamo na koga možemo da računamo i kad....Jbg za to i forum služi a potrebno je potrošiti par minuta...

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Regrutiranje!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Regrutiranje!?   Regrutiranje!? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Regrutiranje!?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: General Info

 :: Generalna diskusija
-
Skoči na: