Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PrijemPortalTražiRegistruj sePristupi
Portal news
cod4 super mario  EmptyPet Avg 20, 2010 4:20 pm od Nessaja
Za vise informacija kliknite na linkove ispod:

Pravila servera i Admini

Prijavite chitere

Zakazivanje war-a

Obavestenja

Pravila za prijavu u klan/Rules for application

[ Kompletna lektura ]
Komentari: 0
Juli 2020
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Flag Counter
free counters
Good Guys Crew TS3 room
cod4 super mario  No3FZ
Anticheat peticija
cod4 super mario  160x105
Facebook widget
Socialni obeležak stranice
Socialni obeležak stranice reddit  Socialni obeležak stranice google      

Zadržite i delite adresu Good Guys Crew na vaš sajt social bookmarking-a

Zadržite i delite adresu na vaš sajt social bookmarking-a

cod4 super mario

Ići dole 
AutorPoruka
Filter160
Captain
Filter160

Broj poruka : 86
Datum upisa : 17.08.2010
Godina : 36
Lokacija(Grad) : Dugo Selo(Zagreb)

cod4 super mario  Empty
PočaljiNaslov: cod4 super mario    cod4 super mario  EmptySre Sep 15, 2010 1:52 am

http://www.scclan-gamers.com/index.php?topic=3220.0 za sve koji podrzavaju kojekakve skinove i planiraju ih koristiti Finger
Nazad na vrh Ići dole
SmRaD
Brigadier General
SmRaD

Broj poruka : 196
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 33
Lokacija(Grad) : Dubrovnik

cod4 super mario  Empty
PočaljiNaslov: Re: cod4 super mario    cod4 super mario  EmptySre Sep 15, 2010 12:40 pm

moram se registrirat za to pa cu pogledat al ono ne znam za te skinove bili ih trebali uopce stavljat al eto sve se dogovorimo Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Filter160
Captain
Filter160

Broj poruka : 86
Godina : 36
Lokacija(Grad) : Dugo Selo(Zagreb)

cod4 super mario  Empty
PočaljiNaslov: Re: cod4 super mario    cod4 super mario  EmptySre Sep 15, 2010 12:49 pm

regaj se i pogledaj...pa mi samo reci jeli ti to fer igra
Nazad na vrh Ići dole
SmRaD
Brigadier General
SmRaD

cod4 super mario  Empty
PočaljiNaslov: Re: cod4 super mario    cod4 super mario  EmptySre Sep 15, 2010 5:16 pm

gledo sam i iskreno ne bi to stavljo nisam gledo s super mariom al sam gledo s zarkim bojama i iskreno mislim da nije posteno i ne namjeravam to stavljat
Nazad na vrh Ići dole
Nessaja
Admin
Nessaja

Broj poruka : 206
Godina : 37
Lokacija(Grad) : Beograd,Srbija

cod4 super mario  Empty
PočaljiNaslov: Re: cod4 super mario    cod4 super mario  EmptySre Sep 15, 2010 6:26 pm

Jbg glasajte o tome,mada ako mene pitate mnogi klanovi to koriste što ne znači da bi i mi trebali.ime klana nam ne dozvoljava.
Nazad na vrh Ići dole
SmRaD
Brigadier General
SmRaD

cod4 super mario  Empty
PočaljiNaslov: Re: cod4 super mario    cod4 super mario  EmptySre Sep 15, 2010 6:38 pm

Nessaja ::
Jbg glasajte o tome,mada ako mene pitate mnogi klanovi to koriste što ne znači da bi i mi trebali.ime klana nam ne dozvoljava.
da ipak smo mi dobri momci Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Steroid
Sergeant
Steroid

Broj poruka : 41

cod4 super mario  Empty
PočaljiNaslov: Re: cod4 super mario    cod4 super mario  EmptySre Sep 15, 2010 7:27 pm

e ovako sto se tice tih skinova...njih je ZABRANJENO koristiti i smatraju se kao cheat tongue bilo je iskustva stim skinovima kod nas na turniru u Srbiji gde je jedan klan koristio te skinove protiv SC i odmah su eliminisani i naravno reputacija klana je sada jednaka 0 silent
Nazad na vrh Ići dole
Dr.Green
Sergeant Major
Dr.Green

Broj poruka : 62
Godina : 39
Lokacija(Grad) : Dugo Selo/Zagreb

cod4 super mario  Empty
PočaljiNaslov: Re: cod4 super mario    cod4 super mario  EmptySre Sep 15, 2010 8:58 pm

Ja nisam to ni gledo niti me ni zanima,mene zanima dobra igra i druzenje sa svima vama to je bitno.DOBRA RAKIJE I PIVA TO JE NASA PAROLA KO NECE DA PIJE NE MORA.sta ce nama to sve kada smo i dobri bez toga nismo profici al smo dobra ekipa.IMA NAS OD SVUDA MOGU DA NAS POVUKU ZA MUDA, Masturbate Masturbate Masturbate Masturbate Masturbate Masturbate
Nazad na vrh Ići dole
PunX
Admin
PunX

Broj poruka : 201
Godina : 27
Lokacija(Grad) : Zagreb

cod4 super mario  Empty
PočaljiNaslov: Re: cod4 super mario    cod4 super mario  EmptyČet Sep 16, 2010 3:43 am

SmRaD ::
gledo sam i iskreno ne bi to stavljo nisam gledo s super mariom al sam gledo s zarkim bojama i iskreno mislim da nije posteno i ne namjeravam to stavljat

Slazem se, jbg makar je mozda dozvoljeno mogu i bez toga Knight

Steroid ::
e ovako sto se tice tih skinova...njih je ZABRANJENO koristiti i smatraju se kao cheat tongue bilo je iskustva stim skinovima kod nas na turniru u Srbiji gde je jedan klan koristio te skinove protiv SC i odmah su eliminisani i naravno reputacija klana je sada jednaka 0 silent

Bili smo mi na toj ligi i samo da znas skinovi su bili dozvoljeni dok bap nije pobjedio SC i onda su im naknadno zbog tih istih skinova koje su im dozvolili uzeli bodove. Takva liga je sranje uopce se ne treba ni spominjat kolko je to jadno i bjedno.
Nazad na vrh Ići dole
Nessaja
Admin
Nessaja

Broj poruka : 206
Godina : 37
Lokacija(Grad) : Beograd,Srbija

cod4 super mario  Empty
PočaljiNaslov: Re: cod4 super mario    cod4 super mario  EmptyČet Sep 16, 2010 11:52 am

Istina je što kaže Punx,ali sve u svemu mislim da pobede ne trebamo sticati tim "pomagalima"
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

cod4 super mario  Empty
PočaljiNaslov: Re: cod4 super mario    cod4 super mario  Empty

Nazad na vrh Ići dole

cod4 super mario
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: General Info

:: Generalna diskusija
-